معرفی دبیرستان دانشجو   

درباره دبیرستان دانشجو

دبیرستان دانشجو در سال 1395 فعّالیّت خود را آغاز نمود. این مدرسه، با هدف ایجاد محیطی آموزشی برای تربیت و  تعلیم نوجوانان و دانش‌آموزان ایران اسلامی تاسیس گردیده است.
فلسفه و نگرش حاکم بر سیاستگذاری‌ها و فعّالیّت‌های مدرسه، برنامه‌ریزی برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از دوران نوجوانی دانش‌آموزان می‌باشد. دورانی که دانش‌آموز مناسب‌ترین شرایط جهت آموختن و شکل‌گیری قابلیت‌ها و استعدادهای خود را داراست و در بزنگاه ورود به جامعه قرار دارد. به همین منظور مدیریت مدرسه از آغاز تاسیس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگیری هرچه بیشتر و بهتر را برای دانش‌آموزان دانشجو فراهم آورده و از این دوران حساس و تاثیرگذار زندگی تک تک دانش‌آموزان خود جهت رشد و شکوفائی استعدادهای ایشان استفاده نماید.
 دبیرستان دوره دوم دانشجو در شاخه نظری فعالیت نموده و هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی را داراست.

 

مأموریت

ایجاد محیط تربیتی در جهت رشد محصّلین به گونه‌ای که با توانمندی علمی، روحی و جسمی، و برخورداری از دانشِ روز و درک صحیح از وظیفه و مسئولیت خویش، زندگی دنیوی و اخروی نیکویی داشته و انسان مفیدی برای خود، خانواده و جامعه باشند.

 

چشم انداز

دبیرستان دانشجو به عنوان یکی از مدارس پیشرو در شهرری، محیط یادگیری ویژه‌ای را برای فعّالیت حدود 200 دانش‌آموز در سال فراهم می‌کند تا ایشان را در سطح فردی با ایمان و توانمند و در سطح اجتماعی تأثیرگذار و متعهد تربیت نماید.

 

 

جهت آشنایی بیشتر با دبیرستان دانشجو می توانید بروشور مدرسه را از لینک زیر دانلود نمایید.

     
 
بروشور معرفی دبیرستان دانشجو